Виставка «Вірю і сподіваюсь»

Виставка авторських робіт художниці Наталії Аксьоненко з м. Коростень. У виставковій залі музею представлено кераміку, паперові витинанки, декоративний живопис, ляльки.

Загалом експозиція налічує понад пів сотні робіт. Всі експонати виконані за власними сюжетами та схемами Наталії Аксьоненко. Основну частину виставки складають кераміка і витинанки.

Роботи художниці є цікавими та своєрідними і заслуговують на увагу глядачів.

Аксьоненко Наталія Олегівна народилася у 1956 р. в м. Гадячі Полтавської обл., в родині військового лікаря. Закінчила Миргородський керамічний технікум ім. Гоголя з відзнакою та Косівський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва, факультет художньої кераміки.

З 1979 року працює художником прикладного та декоративного мистецтва, головним чином в порцеляні. Того ж року починає брати участь в республіканських, всесоюзних, всеукраїнських художніх виставках.

2000–2006 рр. — головний художник АТЗТ «Коростенський фарфор». З 2006 року, коли Коростенський фарфоровий завод припинив існування, почала займатися витинанкою, вишиваним живописом та декоративним живописом.

  • Член Національної спілки художників України з 1986 року.
  • Нагороджена почесною грамотою Ленінського Комсомолу України (1983), почесною грамотою Колегії Міністерства легкої промисловості України (1986).
  • Лауреат премії радянських профспілок СРСР (1988).
  • Срібний дипломант ВДНГ СРСР (1989).
  • Нагороджена почесною грамотою Президії ВР України (2004).
  • Лауреат премії ім. Лесі Українки Житомирського обласного відділення Українського фонду культури (2016).
  • Заслужений художник України (2019).
  • Увійшла в енциклопедію Сучасної України та Полтавську енциклопедію.
  • Лауреат премії ім. Тетяни Яблонської (2019).

Роботи зберігаються в Сумському краєзнавчому музеї, Чорноморському (Іллічівському) художньому музеї, Пінському музеї Білоруського Полісся, в фондах Спілки художників України та Міністерства культури України, в приватних колекціях та за кордоном.


1 / 7
Виставка «Вірю і сподіваюсь»
2 / 7
Виставка «Вірю і сподіваюсь»
3 / 7
Виставка «Вірю і сподіваюсь»
4 / 7
Виставка «Вірю і сподіваюсь»
5 / 7
Виставка «Вірю і сподіваюсь»
6 / 7
Виставка «Вірю і сподіваюсь»
7 / 7
Виставка «Вірю і сподіваюсь»